wtorek, 6 października 2009

Newsletter 2009.10 i okolice

W skrócie:
  • Pierwsza nieruchomość sprzedana
  • Kolejne dwie aukcje wkrótce się zakończą
  • Jesteśmy widoczni on-line i off-line
  • Otworzyliśmy kolejne aukcje
  • Konkurs zakończony, a zwycięzcą jest...
  • Prezenty dla czytelników newsletteraPierwsza nieruchomość (#A009) sprzedana
Nieruchomość prezentowana w ramach aukcji #A009, znajdująca się na warszawskim Bemowie znalazła nowego właściciela. Przez cały okres trwania aukcji cena tego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 75,9 m² spadła o zdumiewające 38 178 zł sprawiając, że cena końcowa osiągnęła bardzo atrakcyjny poziom 470 352 zł. Takie sukcesy dodają skrzydeł!

Wkrótce zakończą się dwie kolejne aukcje
Dwie kolejne aukcje zbliżają się powoli ku końcowi. Aukcja #A007 to oddane do użytku, ponad 65-metrowe mieszkanie z możliwością dokupienia miejsca parkingowego - pozostały ostatnie 2 dni! Natomiast jeszcze 4 dni będzie otwarta oferta #A006 - dwupoziomowy apartament o powierzchni 90 m² z elektryzującym, prawie 60-cio metrowym tarasem. Obie nieruchomości położone są przy ulicy Płużańskiej w Warszawie. Zapraszamy do sprawdzania cen i oglądania mieszkań po uprzednim umówieniu się z naszym konsultantem pod nr tel. 517-968-160.

Jesteśmy widoczni!
W zeszłą niedzielę w Pałacu Kultury i Nauki odbyły się targi nieruchomości. Nasi specjaliści służyli radą i informacją rozdając ulotki i odpowiadając na liczne pytania, za które serdecznie dziękujemy - nic tak nie cieszy jak Państwa zainteresowanie! Zapraszamy także do przeczytania artykułów na nasz temat zamieszczonych w Dzienniku Internautów oraz na stronach Muratora.

Kolejne oferty na AukcjeMieszkan.pl
W tej chwili na naszej stronie AukcjeMieszkan.pl mogą już Państwo zapoznać się z ofertami 8 aukcji. Dziękujemy za zaufanie!

Rozwiązanie konkursu ogłoszonego na blogu
Pytanie konkursowe brzmiało: "O ile zł spadła cena nieruchomości przy ul. Dywizjonu 303 (szczegóły aukcji tutaj: link)?". Odpowiedź jest teraz widoczna dla każdego na stronie szczegółów aukcji #A009. Bilety do kina na wybrany seans trafią do zwycięzcy konkursu - pana Marcina Pietrzaka. Gratulujemy! Jednocześnie zachęcamy do odwiedzania naszego bloga, stron na blipie i facebooku - to nie był ostatni konkurs!

Prezent dla czytelników newslettera AukcjeMieszkan.pl
W tym miesiącu również wysyłamy kody promocyjne (5 darmowych sprawdzeń ceny). Aby skorzystać z prezentu wystarczy zalogować się na AukcjeMieszkan.pl i wpisać w zakładce KUP KREDYTY kod promocyjny otrzymany w newsletterze. Zachęcamy do prenumeraty newslettera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz