czwartek, 15 października 2009

Konkurs - wytypuj cenę aktualną

Zasady konkursu: do południa w sobotę (2009-10-17 12:00) należy wytypować jaką cenę aktualną aukcja #A008 osiągnie w niedzielę w południe (2009-10-18 12:00).

W razie podania więcej niż jednego typowania przez jedną osobę - liczy się ostatnia propozycja.

Swoje propozycje można zgłaszać w komentarzach na blogu, na blipie: ^aukcjemieszkan lub mailem na adres: biuro@aukcjemieszkan.pl z tytułem maila KONKURS.

Kto wygrywa: wygrywa osoba, która w swoim typowaniu pomyli się najmniej. Jeśli kilka osób poda równie dobrą odpowiedź, to decyduje kolejność zgłoszeń - wygrywa najwcześniejsze zgłoszenie z najlepszą odpowiedzią.

Nagroda: dwa bilety do kina w Warszawie na film wybrany przez zwycięzcę konkursu.

Zabawa polega na tym, że na AukcjeMieszkan.pl ceny aktualne cały czas spadają, ale nie wiadomo o ile spadają i ile wynoszą w danym momencie. Aby poznać cenę aktualną - należy sprawdzić cenę. To pozwala na obserwowanie jak ta cena spada przez kolejne 3 minuty oraz ew. zdecydowanie się na zakup nieruchomości wystawionej na danej aukcji za prezentowaną cenę aktualną (o ile ta jest atrakcyjna dla obserwującego). Przypominamy, że sprawdzanie ceny nie wiąże się u nas z żadnymi zobowiązaniami, nawet nie trzeba się u nas rejestrować aby sprawdzać ceny.

Być może do wytypowania ceny na konkurs przydatne będzie poobserwowanie jak cena spada i próba oszacowania prędkości spadania ceny? A może lepiej zdać się na intuicję i po prostu zgadywać?

Dla chętnych do udziału w konkursie mamy darmowe sprawdzenia - dla nowych użytkowników mamy promocję przy rejestracji dającą 5 kredytów (5 darmowych sprawdzeń), a dla już zarejestrowanych użytkowników - kody doładowujące konto roześlemy w newsletterze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz